Fitness a Cardio


Zcela nově otevřené fitness, které se pyšní svým moderním prostorem a rozlohou, bylo otevřeno začátkem prosince roku 2019. Cardio je vybaveno špičkovými stroji značky Technogym  v řadách ARTIS a Skill. 

Designové zpracování strojů respektující biomechaniku a přirozený pohyb s propojením s nejmodernější technologií, představuje to nejlepší na trhu fitness v České republice.   

Vybavení Fitness a Cardio Zóny

  • prostorné a plně klimatizované prostory
  • špičkové posilovací a cardio stroje značky Technogym 
  • rozsáhlá funkční zóna 
  • stretching zóna
  • fitness bar

Cardio


Běžecký pás ARTIS RUN UNITY je opravdovým skvostem. 
Snadné a přehledné ovládání patří mezi hlavní výhody tohoto zařízení. Fast Track Control Vám umožní si upravit rychlost nebo sklon běhu bez narušení rytmu vašeho cvičení. 


řada- Technogym Skill

Možnosti dotykového systému UNITY jsou opravdu bohaté. Celý svůj trénink můžete sledovat jak v základním, tak i  v rozšířeném přehledu. Nechybí také nastavení běhu či procházky ve městě nebo v přírodě. 

Díky propojení s Vaší fitness aplikací od TECHNOGYMu "Mywellness" nebo sociálními sítěmi budete mít vždy svůj trénink pečlivě zaznamenán i ve Vašem mobilním zařízení.
Bezmotorový běžecký pás  SKILLMILL oceňují především příznivci silového tréninku a běžci, kteří chtějí rozvíjet sílu a rychlost. Skillmill ovládáte pouze svou vlastní silou, ať už se jedná o chůzi, běh nebo sprint.  

Velmi oblíbeným cardio vybavením je trenažer CLIMB - schodiště, kde inhed pocítíte reálné stoupání. Nekonečné schody váš trénink posunou o stupeň výš. Díky dotykové obrazovce UNITY se můžete jednoduše propojit s přáteli na sociálních sítích, sledovat oblíbené videa na YouTube, nebo si přečíst novinky o aktuálním dění ve světě. 

Cyklotrenažér Technogym SkillBike je revoluční simulátor jízdy na kole, se kterým už nikdy nebudete mít problém udržet maximální tréninkové nasazení po celý rok. 

Patent REAL GEAR SHIFT Vám umožňuje měnit rychlosti tak, jako byste skutečně jeli terénem. Přehazováním se mění zátěž a Vy tak musíte přizpůsobit vynaloženou sílu a frekvenci šlapání stejně jako na jízdním kole. K dispozici je celkem 8 převodů. 

Díky jedinečnému designu, který kopíruje biomechaniku outdoorových kol, si budete moci užít naprosto reálnou jízdu na kole. 
SKILLROW je novinka veletrhu FIBO 2017. Jedná se o veslovací stroj pro zvýšení anaerobního výkonu a aerobní kapacity. Veslování na trenažéru SKILLROW je maximálně podobné veslování na vodě. Pokročilí uživatelé jistě ocení možnost navýšení zátěže. 

Funkční trénink s Kinesis

Nalezněte jedinečný prostor pro Váš funkční trénink. Kinesis umožňuje zlepšit funkční dovednosti v každodenních aktivitách. Poskytuje zátěž ve třech rovinách pohybu.  


Chci se stát členem