Místo, pro odpočinek a klid

Wellness

Občas každý z nás potřebuje najít správné místo, kde se může ponořit do absolutní relaxace,      na chvíli vypnout a dočista zapomenout na každodenní stres. U nás takové místo najdete. Nabízíme privátní SPA, které si můžete sami, se svým partnerem či přáteli pronajmout a užít si tak nerušené chvíle klidu. 

Naše wellness nabízí: 


Finská sauna

Tato sauna je ideálním místem pro prevenci proti virózám, nachlazení a dalším nemocem. Pravidelným saunováním se organismus otužuje, zlepšuje kondici  a získává větší obranyschopnost.

Finskou saunu pro Vás rozehříváme na 100 °C. Při této teplotě tělo skvěle regeneruje a vyplavuje endorfiny. Vlhkost vzduchu se pohybuje mezi 20-30 %, nicméně si ji můžete sami upravit poléváním rozžhavených kamenů. Pro ochlazení je vám plně k dispozici ochlazovací sprcha.

Vaše kroky mohou dále směřovat do naší parní bylinkové sauny, kde je téměř 100% vlhkost. Vlhkostí a teplem si nádherně odpočinou dýchací cesty i pokožka. Esence vyrábíme a kombinujeme tak, aby Váš zážitek byl vždy jedinečný. Parní sauna je oblíbená k regeneraci po fyzické zátěži.

Whirlpool

Ve vířivce lze uvolnit nejen ztuhlé svalstvo, ale i mysl. Hydromasáže Vám pomohou odplavit stres po náročném dni. 

Pouhý pobyt ve vířivce výrazně ovlivňuje dýchání, funkci žláz s vnitřní sekrecí a probouzí energii pro cévní systém a látkovou výměnu. Vodní prostředí dále pomocí krevního oběhu upravuje funkce centrálního, periferního a vegetativního nervstva.


Daruj oázu klidu...


Ceník wellness


Jednorázový vstup

Pouze pro členy Fitness Smetanova

350 Kč / 1,5 hod

Privátní wellness

Maximálně 5 osob, nutná rezervace alespoň jeden den předem.

od 1.190 Kč / 2 hod

Romantický wellness balíček na míru

+420 725 266 176